POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Del video, Rama bisedë me Trump dhe Pompeo në samitin e NATO-s

Pas fotos që u komentua gjerësisht në Shqipëri, Rama ka postuar  një video në Insta-Story, ku duket teksa bisedon “tête-à-tête “ (kokë më kokë) me presidentin amerikan, Donald Trump dhe sekretarin e Shtetit, Mike Pompeo.

Në pamje shihet Rama duke i folur Trump, teksa ky i fundit dhe Pompeo janë duke dëgjuar. Me dy flamujt, atë shqiptar dhe atë amerikan që shoqërojnë videon, takimi duket se ka dhënë sinjale pozitive për bashkëpunimin Shqipëri-SHBA.Kryeministri Edi Rama në Samitin e NATO-s duke diskutuar me presidentin Amerikan, Donald Trump dhe Sekretarin e shtetit Mike Pompeo

/b.ha.
Komento

Komente

  • shoku: 13/07/2018 10:11

    Ky nuk eshte bisedim koke me koke por Rama si servil eshte perulur dhe po i tregon Trump se sa e bukur eshte shqiperia dhe sa mire jetojne njerezit atje.Nga foto duket qarte qe Trump nuk e ka idene se kush eshte ky dhe kerkon ndihme nga sekretari i shtetit Pompeo.

    Përgjigju
  • Zylo: 13/07/2018 01:06

    Rama eshte person I gabuar me njerez me peshe politike

    Përgjigju