Deputeti i PD-së bëhet baba për herë të dytë: Zoti na bekoi me djalë

Deputeti i PD-së bëhet baba për herë të dytë: Zoti na bekoi me djalë

Fotoja e postuar nga Korreshi

Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi është bërë baba për herë të dytë. Deputeti ka ndarë një foto të djalit të sapolindur, teksa zbulon se emrin ia kanë vendosur Jon.

“Sot i madhi zot na bekoi me një djalë. Me jete te gjate Princ Jon!” shkruan Korreshi ne postimin e tij në rrjetet sociale.

Deputeti është dhe babai i një vajze. 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Mbi 10 orë diskutime, Kryesia e PD merr vendimin: Më 29 korrik zgjedhjet për kryetarin e ri! Deputetë kërkojnë shtyrje të garës

Mbi 10 orë diskutime, Kryesia e PD merr vendimin: Më 29 korrik zgjedhjet për kryetarin e ri! Deputetë kërkojnë shtyrje të garës