POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Deputeti socialist: Ka deputetë të opozitës që janë me qeverinë

Alket Hyseni, deputet i PS

Deputeti socialist Alket Hyseni në studion e Repolitix, tha se ka jo pak deputetë të opozitës të cilët mbështesin qeverinë dhe mund t’a shprehin hapur mbështetjen e tyre. “Ka deputetë andej që janë me ne. I bëjmë dot 2/3? E shohim…”-u shpreh Hyseni.

Komento