Euro 2024/ Basha tregon për kë do të bëjë tifo nëse eliminohet kombëtarja! S’është Holanda

 

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i ftuar në Report Tv në emisionin ‘Studio Live’ ka treguar se më kë bën tifo pas kombëtares shqiptare në Euro 2024.

‘Shqipërinë, atëherë më pyet më kë do bëj tifo me kombëtaren. Nuk duhet të dorëzojmë shpresën që Shqipëria të dalë nga grupi. Mendoj së gjithë këto dekada ka qenë tifozeria kuq e zi. Energjia që ata përçojnë emocioni që përcjellin është

Shqipëri-Holandë as që diskutohet Shqipëria që të çuditesh Holanda është në fund të listës. Jam tifoz që i vogël me Gjermaninë dhe ju i dini si i kemi punët me Holandën.’- tha Basha për gazetarin Arbër Hitaj.


Lajmi kryesor:

Apeli e la pa vulën e PD, Basha në Report Tv: Vendimi skandaloz! Berisha të bëj hap pas, po mban peng opozitën për ankthet e veta personale


M.Q./I.M/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Temperatura deri në 37 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 37 gradë celsius, parashikimi i motit për sot