DETAJET/ Atentati në Elbasan, autorët e ndoqën 33-vjeçarin dhe e qëlluan sapo doli nga lokali

 

Detaje të reja dalin nga atentati mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku viktimë mbeti një 33-vjeçar Madrit Ulqinaku.

Mësohet se autori 20-vjeçar K.SH. e ndoqi të riun për disa minuta dhe sapo ky i fundit doli nga lokali, e qëlluan me armë zjarri duke e ekzekutuar në vend ndërsa po hypte në mjet.


Lajmi kryesor:

Vrasje në Elbasan, 20-vjeçari qëllon me armë zjarri 33-vjeçarin pas një konflikti çasti! VIDEO nga vendi i ngjarjes, viktima i shtrirë në tokë


D.GJ/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Verdho për Report Tv: S’do ketë kufizime të dritave! Në dhjetor rishikim të çmimit te energjisë për ata që kalojnë fashën mbi 800 kWh

Verdho për Report Tv: S’do ketë kufizime të dritave! Në dhjetor rishikim të çmimit te energjisë për ata që kalojnë fashën mbi 800 kWh