Devijimi i trafikut te ish- Sheshi Shqiponja, ambulanca vështirësi për të kaluar (VIDEO)

Për shkak të punimeve që po bëhen te ish- sheshi Shqiponja, është devijuar trafiku. Kjo ka sjellë edhe vështirësi në qarkullim, të makinave, përfshirë këtu edhe të ambulancës. Siç shihet në videon që Report Tv sjell, ambulanca ka vështirësi për të kaluar për shkak të trafikut të madh që është krijuar në zonën e njohur si Dogana në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Vëzhgimi i Report Tv/ Sot devijohet lëvizja te ish- sheshi 'Shqiponja'! Më shumë trafik në hyrje të Tiranës! Mungojnë vijat e bardha, këmbësorët rrezikojnë duke kaluar mes makinave


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Thyen masat kufizuese anti-Covid, pushkatohet 50 vjeçari në Koren e Veriut