Shehaj denoncon: Dhunohet zyra elektorale e PD-së në Tiranë! Sulmet të frymëzuara nga Rama (VIDEO)

TIRANË- Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj, përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook ka denoncuar dhunimin e zyrës elektorale të PD-së në këtë njësi.

Ai përmes një videoje ku shfaqet së bashku me aktivistë të PD-së thotë se ditët e fundit të gjithë janë dëshmitarë të sulmeve ndaj zyrave elektorale të PD-së.

Ai theksoi se të gjitha sulmet janë të frymëzuara nga Edi Rama dhe se këto janë shënja të qarta të panikut nga humbja.

Shehaj tha se Rama dhe njerëzit e tij nuk e trembin dhe se do të vazhdojnë punën deri më 25 prill.

“Në datën 25 Prill n Edi  Rama  do humbasë dhe Shqipëria do të fitojë dhe ne të gjithë së bashku do fillojmë të punojmë për njerëzit.”, shtoi ai në fund.

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A e mbështesni vendimin e kryeministrit Rama për të përfshirë në listat e PS-së Luljeta Bozon dhe Najada Çomon?

Komento

Komente

 • eli: 22/02/2021 18:50

  PS dhe aq me teper Rama nuk e ben kurre kete veprim.E kunderta mund te thuhet per ju.E keni ne ADN.Jeni parti qe keni lindur nga guri dhe nga shkaterrimi.Te tille do te mbeteni pa dyshim.

  Përgjigju
  • Ela: 22/02/2021 20:02

   Ne fakt 50 vjet genocid vrasje burgosje internime, nuk i beri partia juaj o Eli ahahhaha. Yttt kellira te poshtra komuniste. Moderator publikoje po je vertet i pavarur

 • redi: 22/02/2021 18:22

  Tregohuni me serioz per akuzat.Mos po petseriten metodat e mashtrimit te Saluanjit?Beni padi dhe mos akuzoni kot

  Përgjigju
 • babale: 22/02/2021 16:58

  Filluan BABALET i bejne vete dhe akuzojne kundeshtaret.....

  Përgjigju
 • LORA: 22/02/2021 16:22

  Inskenim i shpajfur shqup-s,,,,edhe ky ne sherbim te alibise se humbjes. Socialistet kurre nuk kane ushtruar dhune, por e kane vuajtur dhunen barbare te orkestruar direkt nga dr.mortja.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Kamioni përplas biçikletën, plagoset 65-vjeçari në autostradën Durrës-Tiranë