Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 58-vjeçari në Vlorë

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 58-vjeçari në Vlorë

Foto ilustruese

Një 58-vjeçar me iniciale V.Sh., nga fshati Mesopotam, Finiq, ka rënë në pranga, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin V. Sh., 58 vjeç, banues në fshatin Mesopotam, Finiq, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij”, njofton Policia.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Shpyllëzimi në Amazonë arrin në nivele rekord

Shpyllëzimi në Amazonë arrin në nivele rekord