Dhunuan dhëndrin dhe krushkun, arrestohen babë e bir në Tiranë

Foto ilustruese

TIRANË-Babë e bir kanë rënë në pranga e policisë pasi kanë dhunuar dhëndrin dhe krushkun.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Tiranës, teksa mësohet se uniformat blu kanë bërë të mundur arrestimin e Ç., 54 vjeç dhe H. Ç., 22 vjeç (babë e bir). Për motive ende të paqarta, dyshja kanë dhunuar K. M., 30 vjeç dhe A. M., 53 vjeç ( dhëndrin dhe krushku e tyre). Ndaj tyre, rëndon akuza për veprën penale “Dhuna në familje”

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje” i shtetasve B. Ç., 54 vjeç dhe H. Ç., 22 vjeç (babë e bir) pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj shtetasve K. M., 30 vjeç dhe A. M., 53 vjeç ( dhëndrin dhe krushku e tyre)”, njofton policia.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngec integrimi i Shqipërisë në BE, sipas jush e kujt është përgjegjësia?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

“100 vjet nga udhëtimi i Justin Godart në Shqipëri”, konferenca shkencore e mbajtur sot në Akademinë e Shkencave