Do largohesh nga partia pas humbjes? Kadilli: Basha më gjeti në PD dhe do më lërë aty

Fatbardh Kadilli tha se nuk ka për t'u larguar nga partia dhe se Lulzim Basha e ka gjetur atë në PD dhe do e lejë aty. Kadilli tha se do të qëndrojë në parti pavarësisht se kush është kryetar i sa.

"E kam thënë, unë nuk largohem nga partia pavarësisht si quhet kryetari i partisë dhe as se çfarë raportesh kam unë me të. Lulzim Basha më ka gjetur në PD dhe do më lejë këtu. Jam që në ditën zero në politike në këtë parti, kam kontribuar dhe po kontribuoj në këtë parti dhe nuk kam plan të largohem. Jeta më ka mësuar të duroj dhe të mos dorëzohem kurrë", tha Kadilli.  


Lajmi kryesor:

Fatbardh Kadilli: Zgjedhjet brenda PD më keq se ato parlamentare, por unë s'jam Luli, e pranoj rezultatin! Shehaj: Mirënjohës atyre që më mbështetën


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Nëse nuk i lejon të vjedhin, të gjithë do t’i ikin