‘Do më zbukuroje fundjavën’, Ronaldo nuk i reziston tifozit të vogël! Ndalon ‘Lamborginin’ 170 mijë paundësh për foto

Një banderolë e një fëmije ka qenë e parefuzueshme për Cristiano Ronaldon që rrugën për në qendrën stërvitore të Manchster United e ka ndërprerë për pak minuta.

CR7 ka qenë duke udhëtuar për në Carrington kur anash rrugës ka evidentuar një fëmijë, i cili mbante në duar një pankartë ku shkruhej: ‘Ronaldo, të lutem a mund ta ndalosh? Do më zbukuroje fundjavën’.

Ronaldo hapi krahun në rrugë dhe ndaloi Lamborghinin e tij, i cili kushton plot 170 mijë paund, për të kaluar pak minuta me tifozin dhe për të bërë një selfie që me siguri ky i fundit do ta mbajë mend gjithë jetën. Vlen të theksohet se ky moment është fotografuar nga paparacët dhe është bërë viral në rrjetet sociale.

Ne.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?

Komento

Komente

 • Mirela: 20/09/2021 15:06

  Une marr vetem 80 mije lek te vjetra, me thoni, ç'te nej me to ?

  Përgjigju
  • mireli: 21/09/2021 05:28

   duhet te luash me shume kembet ose bythet nuk shikohet sa fiton ai tjetri por cfr mund te besh per me shume×

Lajmi i fundit

John

Pas vrasjes së nënkomisarit Saimir Hoxha, policia e Shtetit operacion antidrogë me urdhër të SPAK në Lezhë, ndalohen 12 persona