Do të jetë një fundjavë e mrekullueshme përpara... horoskopi për ditën e sotme

Do të jetë një fundjavë e mrekullueshme përpara... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Beqarët që kanë disa kohë janë vetëm duhet të heqin qafe mosbesimin e panevojshëm, ndërsa çiftet në krizë mund të bëjnë paqe në këto ditë. Do të jetë një javë e mrekullueshme në vijim.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të shtunën në dashuri punët do shkojnë për së mbari. Gjërat janë kthyer në lojë prej disa javësh. Në jetën bashkëshortore, për momentin pa bllokime, java pritet të jetë e mirë, pozitive.Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Do të jetë një javë e mrekullueshme përpara. Merkuri kalimtar kërkon emocione të ndryshme nga e kaluara, mos e kufizoni dëshirën për të dashuruar. Disa projekte në çift mund të funksionojnë tani.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Gjatë orëve në vijim disa beqarë mund të mos jenë në dispozicion të propozimeve që vijnë. Faza e rëndësishme e dashurisë për ata që duan të kapërcejnë një krizë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën lamtumirë çdo lloj frike, frike dhe ndrojtjeje për beqarët. Mundësia për një përparim po vjen edhe për çiftet. Megjithatë, do të duhet një dozë e mirë guximi. Ju e keni atë, ju vetëm duhet ta hiqni atë!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të shtunën java e ardhshme që po vjen do të jetë një javë diskrete. Përgjegjësitë do shtohen në jetën bashkëshortore, ndërsa për beqarët dashuria në këtë periudhë nuk do jetë aq e thjeshtë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të shtunën ditë të shkëlqyera po vijnë për ju. Lëreni veten të shkoni te emocionet pozitive. Për çiftet kjo është një periudhë zgjedhjesh që lidhet me një martesë të mundshme.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën Afërdita dhe Marsi disonant do të sjellin shumë tension tek beqarët, ndërsa çiftet do të duhet të përballen me probleme të mëdha në lidhje me punën.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ju pret një javë diskrete, me yjet që shpërblejnë takime të reja për ata që nuk kanë një dashuri. Sa i përket çifteve, çdo gjë e paqartë do të krijojë një shqetësim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Do keni një javë të mrekullueshme përpara, edhe nëse do të ketë komplikime të vogla për të kapërcyer beqarët. Çiftet do të duhet të bëjnë kujdes, sidomos të hënën.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të shtunën java është e mirë për këtë shenjë, por beqarët do t'i kushtojnë vëmendje Venusit të kundërt. Megjithatë, për çiftet po vjen një fazë e turbullt.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Për beqarët po kthehen nga një problem familjar, ndërsa çiftet duhet të përpiqen të ecin përpara edhe nëse ka pasur dyshime dhe xhelozi. Përveshni mëngët së keni punë për të bërë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Veri vë në pikëpyetje dialogun Kosovë-Serbi

Sulmi në Veri vë në pikëpyetje dialogun Kosovë-Serbi