“Do të q* ropt”, me hekur në dorë shqiptari futet në sherr me londinezët, e bija i lutet: O ba, hajde ikim...(Video)

Shqiptari (me rreth të kuq) teksa zihet me londinezët

Një video e publikuar nga “Diet Geezer” në facebook është bërë virale orët e fundit. Aty shhet një shqiptar i cili përfshihet në një sherr me dy londinezë. Ky konflikt ka tërhequr vëmendjen e të gjithë banorëve të zonës dhe dikush prej tyre e ka filmuar dhe ka bërë që videoja të përfundojë në rrjet. Videoja nis në momentin që shqiptari shihet teksa kërkon t’i gjuajë një anglezi.

Por gjithsesi nuk kuptohet arsyeja e këtij sherri, pasi filmimi mesa duket ka nisur pak me vonesë. I shoqëruar nga e bija, shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, dëgjohet teksa e shan në shqip dhe në anglisht. “Hajde këtu. Do të q* ropt. Motherfu*ker,”- dëgjohet teksa e therret anglezin, e ndërsa ky i fundit largohet me vrap dhe i vjen rrotull një furgoni.

Shqiptari nën lutjet e të bijës, rikthehet në furgonin e tij, por merr nje hekur dhe del sërish të gjuajë londinezin por fatmirësisht nuk arrin ta zërë. Në tentativë për t’i gjuajtur me ç’kishte në dorë shqiptari, prek makinën e një tjetër personi, i cili irritohet dhe përfshihet në sherr gjithashtu. Dy shtetasit e huaj fillojnë të bërtasin të acaruar dhe të ofendojnë shqiptarin, i cili del sërish nga makina për tu përballur me ta, por anglezët largohen.

Në sfond dëgjohet sërish zëri i vajzës së shqiptarit, e cila i lutet të atit të largohen. “O ba, të lutem stop. Ba të lutem hajde të ikim,”- dëgjohet teksa thërret vajza shqiptare dhe tenton të largojë të atin nga sherri. Konflikti midis tyre vijon me grushte dhe shqelma, por në fund shqiptari me vajzën largohen para se të vijë policia. Njëri prej tyre mesa duket e kishte lajmëruar.

 

fl.mi./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A ju duket i drejtë vendimi i BE për të mos hapur kufijtë me Shqiperinë pas 1 korrikut?

Komento

Komente

 • Tropoja: 27/01/2019 22:37

  Rraca me bastarde,provokatore,te pa kulture,rracisto-klloshare eshte ajo angleze.Vetem dajaku ben pune me ta.Meritojne 3 vaktet e dites dajak dhe tu q*sh robt.Vandale,pijanec,bastarde,b**thq*re,te pa'fytyre dhe njerzillek jane keta kerma qe quhen angleze.

  Përgjigju
 • Rrofte Albania: 27/01/2019 20:21

  Enderrroj te me kishe pasur mua aty afer o shqiptar, o vella, t'ja kishim q*re motrat funderrinave injorante angleze. E te mendosh se keto muter kane pushtuar Boten?!!... Me siguri qe plehra angleze e ka pasur fajin, se shqiptari nuk te ngacmon kot, aq me teper qe ka pasur edhe gocen me vete... Keto jane ato plehra funderrina injorantesh qe djegin stadiumet gjoja tifoze te çmendur... Injorantet e skajshem... Te vjen per te vjelle...

  Përgjigju
  • WFT: 27/01/2019 22:18

   I shkreti ti, te paskan bo me fiksime Anglezët! Hahaha! Në fakt Shqiptarët janë shumë më të emacipuar dhe tolerat. Ik e gjej ndonjë punë o i shkretë e lëri ëndrrat!

 • Lani: 27/01/2019 19:59

  Pse mos bejne ata k**va ,se i mbruan ligji kur behet fjale me te huajt,ata na dine si vetja qe te ofendosh tjetrin eshte nder,ata eksitohen dhe kenaqen kur i shan nga familja...bushtrat

  Përgjigju
 • CaBone: 27/01/2019 19:24

  Kta jan bucet Anglez, bejn gam gam dhe te reuj bilen duke i gjemuar furgonit mbasi ka ik bosi. Kom 23 vjet qe merem me kta barbona dhe te till jan. Nuk them se jan te gjith se ktu ka njerez shum te mir, por kta jan fundrrinat Angleze me horizont shum te vogel dhe me llap te gjat. Sa her bejn gam gam del nja nga ne dhe ja jep bam bam

  Përgjigju
 • moni: 27/01/2019 18:36

  Ta hane m*tin me llafe keta anglezet. Pastaj rrotullohej si zagar rrotull makinave.

  Përgjigju
 • Justice: 27/01/2019 18:27

  Po dhe ktu fajin shqiptari shkret e ka,na tregojne kulturen kta ne,f...f.... bojn si tfort e pasta call police call police.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Greqia s'hap kufijtë tokësore me Shqipërinë së paku për dy javë, kalojnë vetëm ata me leje qëndrimi