Drake ndërpret koncertin: Do shlyej borxhin 160 mijë dollarë për shtëpinë e një fansi

Drake ndërpret koncertin: Do shlyej borxhin 160 mijë dollarë për shtëpinë e një fansi

Drake, reperi me famë ndërkombëtare, ka bërë një gjest human për njërin nga fansat e tij. Në një koncert ai ka premtuar se do t’i shlyej borxhin e shtëpisë së një fansi.

37-vjeçari ndërpret koncertin e tij dhe njofton se do paguajë borxhin e fansit.

“Mund të shlyeni paratë e hipotekës së shtëpisë, për nënën time të ndjerë?”

“Kjo është? Mamaja jote ka ndërruar jetë? Mirë. Dhe i detyrohesh… Oh, kjo është një shumë e konsiderueshme. Por e di çfarë, unë do të paguaj detyrimet e shtëpisë për nënën tënde të ndjerë”

Për të shlyer hipotekën e nënës së fansit që nuk jeton më, Drake do të paguajë 160,000 dollarë.

“Unë do të paguaj nga xhepi im. Kjo është nga ana ime. U prehtë në paqe nëna jote”, tha ai.

Kjo nuk është hera e parë që Drake ndihmon fansat apo dhuron para për njerëzit në nevojë.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Krujë/ U kapën duke luajtur lojëra fati me celularë, arrestohen 3 persona

Krujë/ U kapën duke luajtur lojëra fati me celularë, arrestohen 3 persona