Dua Lipa merr dhuratën e veçantë dhe simbolike në Prishtinë

Dua Lipa merr dhuratën e veçantë dhe simbolike në Prishtinë

Dua Lipa ka marrë sot një dhuratë të veçantë nga kryebashkiaku i Prishtinës, Përparim Rama. Gjatë konferencës për mediat që Dua Lipa kishte përpara nisjes së festivalit 'Sunny Hill', Përparim Rama i dhuroi asaj “Hyjneshën në Fron” të gdhendur në ar të bardhë 4000-vjeçar të vjetër.


Lajmi kryesor:

Hapet 'Sunny Hill Festival' në Prishtinë, Dua Lipa pritet të performojë: Jam në shtëpinë time


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

'Rama ik!' Meta publikon pamjet nga thirrja e të rinjve në koncertin e Noizyt: Kërkojnë ikjen pa kthim të armikut të së ardhmes së tyre

'Rama ik!' Meta publikon pamjet nga thirrja e të rinjve në koncertin e Noizyt: Kërkojnë ikjen pa kthim të armikut të së ardhmes së tyre