Dua Lipa mesazh nga krevati i saj: Qëndro në shtëpi! (VIDEO)

Ka gjetur një mënyrë shumë origjinale këngëtarja me famë botërore Dua Lipa për të thënë 'Qëndroni në Shtëpi'. Me anë te një video me efekte të ndryshme tërheqëse, ajo këndon 'Stay at home' (Qëndro në shtëpi).


Lajmi kryesor:

Nostalgji nëpërmjet tingujve! Nota shpresëdhënëse nga artistët që qëndrojnë në shtëpi


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

'Shqipëria doli më e fortë dhe më e respektuar', Rama: Drejtimi i OSBE-së mision i përmbushur!