Dua Lipa s’ka të ndalur, GQ i jep çmimin ‘Artistja e Vitit’

Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa ka fituar çmimin “Artistja solo e Vitit” nga revista e njohur GQ në Britani të Madhe.

Ajo u shpreh e lumtur për këtë çmim, duke e theksuar se ndihej e nderuar me këtë çmim.

Jam mirënjohëse që po bëj atë që dua dhe që e festoj në këtë mënyre.

               Dua Lipa

Në listën e fituesve ishte edhe supermodelja Naomi Campbell, aktorja Rose McGoëan and muzikanti John Legend.

Foto e Dua Lipës kur ka fituar çmimin “Artistja solo e Vitit” nga revista e njohur GQ në Britani të Madhe.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Agron Duka ‘përfshinë’ edhe të vëllanë në fushatë: Me 25 prill do bëjmë gol të gjithë bashkë