Duartrokitja e fundit për veprën e madhe që la pas, miq dhe familjarë i jap lamtumirën Xhevdet Ferrit (VIDEO)

Mes duartrokitjesh i është dhënë lamtumira e fundit aktorit të mirënjohur Xhevdet Ferri. Të mbledhur rreth banesës së fundit të artisit, miq dhe familjarë kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për të përshëndetur për herë të fundit veprën e madhe që la pas ikona e kinematografisë shqiptare.


Lajmi kryesor:

Duartrokitja e fundit për Xhevdet Ferrin! Lamtumira për emblemën e kinematografisë! (VIDEO)


m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i duhet vendit një klasë krejtësisht e re politike?