Durrës, u ndërtua dy vite më parë, shikoni si është shkatërruar pallati (VIDEO)

Report Tv sjell pamje nga gjendja dramatike e një pallati 12-katësh në lagjen nr. 13 pranë UKD në Durrës që është dëmtuar nga tërmeti duke u bërë i pabanueshëm. Edhe pse është ndërtuar vetëm dy vite më parë muret janë rrëzuar e tullat kanë dalë nga vendi. Si ky pallat janë dhe shumica e banesave të dëmtuara nga tërmeti në Durrës.


Lajmi kryesor:

DËMET-SHIFRAT/ 701 objekte të inspektuara në qarkun e Durrësit, 267 të pabanueshme...mbeten dhe 7 objekte për t'u shembur


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?×

Lajmi i fundit

John

Vendimi/ Fatmira Hajdari 948 mijë USD pasuri të paligjshme, tentoi ta fshihte, prapaskenat e shkarkimit të bujshëm