Binjaket shqiptare këndojnë 'Shumë pis' në 'The Voice of Italy', bindin jurinë (VIDEO)

Dy talente të reja shqiptare  elektrizojnë skenën e ‘The Voice of Italy’

Dy motra binjake Ina dhe Serena Sinani kanë kënduar në gjuhën shqipe këngën e Era Istrefit dhe Ledri Vulës ‘Shumë Pis’. Të dyja u prezantuan me emrin e grupit të tyre ‘Sindolls’.

Vajzat shqiptare ia dolën të marrin pëlqimin e katër anëtarëve të jurisë, të cilët e vlerësuan performancën e vajzave me një stil mjaft të veantë.

A.P./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Ardi: 24/04/2019 22:43

    RESPEKTE PËR KRENARINË QË TREGUAT VAJZA. Diell t'iu bëhet rruga e jetës!

    Përgjigju
  • Berti: 24/04/2019 17:13

    Bravo!

    Përgjigju