Dy katëshe e rrethuar me mure të larta/ Kjo është shtëpia e babait që urdhëroi vrasjen e vajzës! Nëna s'i kishte takuar fëmijët që në '93 (VIDEO)

Report Tv është zhvendosur në shtëpinë e Faik Bucit, babai i cili së bashku të djalin vranë vajzën e shtëpisë, Eglantina pasi nuk ishin dakord me bashkëjetesën e saj me të riun. Shtëpia është në Allias, një ndërtesë 2 katëshe e rrethuar me mure të larta, siç shihet në foton që Report Tv. Buci është zhvendosur në këtë banesë prej 7-8 vitesh, teksa është pak km larg nga banesa e shtëpisë së vajzës së tij, me të cilin nuk flasin prej vitesh. 

Fqinjët e përshkruajnë si një njeri jo problematik, madje janë shprehur të habitur kur kanë lexuar lajmet. Gjatë kontrollit në banesën e tij, në momentin e arrestimit iu gjet dhe një armë e ftohtë, thikë. Ndërkohë, ish- gruaja e tij, nëna e Eglantinës është zhvendosur të jetojë tek vëllezërit e saj në zonën e Institutit. Ajo që prej ndarjes nga bashkëshorti, nuk i ka takuar më as fëmijët. 

1599473466_shtepiafaikbuci.jpg

Shtëpia e Faik Bucit


Lajmi kryesor:

Vrasja makabre e Elgantina Bucit/ E motra për Report Tv fajëson babanë: Ai ndikonte shumë te vëllai, s'ishte dakord as për burrin tim që sot kemi 2 fëmijë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

SHBA, 'maskuan' kokainën me një tortë të shijshme por s'ia hedhin dot qenit të DEA-s amerikane! E pësojnë dy trafikantët