Dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 26-vjeçare! Vihet nën hetim 71-vjeçari në Fier

Dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 26-vjeçare! Vihet nën hetim 71-vjeçari në Fier

Foto ilustruese

FIER- Një 71-vjeçar në fshatin Buzëmadh të Fierit është vënë nën hetim pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë 26-vjeçare .

Materialet në ngarkim të 71-vjeçarit, i identifikuar vetëm me iniciale F.L., u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier për veprën penale “Ngacmimi seksual”.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Sassuolo fiton me Atalantën, Bajrami debuton dhe mund Gjimshitin! Bergamaskët 2 të kuq

VIDEO/ Sassuolo fiton me Atalantën, Bajrami debuton dhe mund Gjimshitin! Bergamaskët 2 të kuq