E dashura e Cristiano Ronaldos shfaqet magjepsëse në Itali, merr vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez

Nëse deri më sot kur shfaqej Ronaldo sytë e të gjithëve ishin tek paraqitja dhe talenti i tij, tashmë vëmendjen po ja rrëmben Georgina Rodriguez. Partnerja e yllit bardh e zi kthehet në kryeqendrën e mediave kudo që shfaqet.

Georgina Rodriguez në Festivalin e Filmit të Venecias

Teksa Rodriguez ka qenë prezente në Festivalin e Filmit të Venecias të gjithë kanë kthyer kokat për të parë 24-vjeçaren. partnerja e Ronaldos ishte veshur me një fustan ngjyrë blu të errët, që i rrinte pas trupit dhe i tregonte linjat perfekte trupore. Georgina është kthyer në një nga personazhet më të ndjekur në Itali.

Georgina Rodriguez në Festivalin e Filmit të Venecias

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Përfundon regjistrimi i pronave në lagjen historike të kalasë së Elbasanit, Lame-banorëve: Aplikoni për të marrë certifikatat e pronësisë