E diel ndryshe, ambasadorja Kim publikon foton me vogëlushen nga muzeu: Fëmijët janë më të mirët

Ambasadorja e SHBA Yuri Kim dhe vogëlushja

E buzëqeshur dhe dorë për dorë, me Etulalën një vajzë të vogël, ambasadorja Amerikane Yuri Kim ka publikuar një fotografi nga muzeu i Tiranës.

Kim vendosi të kalojë një të diel ndryshe në muze, ku edhe takoi vogëlushen.

“Unë dhe Etuala, fëmijët janë më të mirët”, shkruan Kim në një postim në rrjetin e saj social Instagram.

 

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Shahu’ i dy superfuqive, SHBA skeptike ndaj Kinës për çështjen e Tajvanit: Nuk mund t’i zëmë besë, nuk kanë miq as aleatë