E lagur dhe super sexy! Ilda Bejleri ka një mesazh të qartë për ish partnerin e saj misterioz (FOTO)

Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka ngritur keq temperaturat. Ajo shfaqet krejtësisht e lagur në postimet e bëra në rrjetet sociale së fundmi.

Krah fotos ajo shkruan: Jam më e mirë se ishi jot, dhe më e mirë se ajo që do të kesh në të ardhmen’. Nuk dihet se në adresë të kujt  i dërgon këtë fjalë bukuroshja sexy.

Kujtojmë se muaj më parë Ilda Bejleri është përfolur për një lidhje dashurie me ish deputetin demokrat Klevis Balliu.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dua Lipa poston foto nga vizita në Tiranë: Nder të jem në Shqipëri