E mbani mend deputetin Eduart Ndocaj...kaubojsi me bark të madh? Epo tani nuk do e njihni më (FOTO)

E mbani mend deputetin Eduart Ndocaj? Kaubojsi me bark? Epo tani më nuk do e njihni. Deputeti i është nënshtruar operacionit, ku ka arritur që të heqë kilogramët e tepërt dhe rezultati...nuk njihet.

Siç mund ta shikoni në foto, ai duket shumë ndryshe.

Ja si ka qenë......dhe ja si është bërë tani.

1/2
B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento

Komente

 • Klodi: 12/07/2020 22:46

  Si i trashe dhe si i holle Idiot dhe fshatar ka per te mbetur gjithe jeten.

  Përgjigju
 • Arbëri: 12/07/2020 11:06

  Sa qudi , gjelozia hyn edhe nëbkëto raste shëndet ...!!!

  Përgjigju
 • Mondi: 12/07/2020 01:56

  Qe lan.e

  Përgjigju
 • Hallall: 11/07/2020 19:53

  Bravo te qoft

  Përgjigju
  • Arben: 11/07/2020 22:13

   Po po bravo kurugur qe i ka shtrenguar stomakun bolucit

 • Niku: 11/07/2020 18:51

  Hallall te qofte per vullnetin. Ta kisha une sdo me merrej fryma sa here ngjit shkalle. Urime.

  Përgjigju
  • OLKJ: 12/07/2020 06:40

   Ka ba operacion ne stomak more rrote

 • ToniCH: 11/07/2020 16:15

  Bli edhe noj hekur te mire me hekuros rrullat

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mashtrimi me 26 mijë euro, Gjykata lëshon urdhër-arrest për deputetin kosovar