E ngatërroi me derr, 64-vjeçari qëllon gruan me çifte

Një 64-vjeçar ka qëlluar me çifte gruan e tij, pasi e ngatërroi atë me një derr të egër. Ngjarja ka ndodhur në Salerno, në Itali, ku 64-vjeçari tha se ai pa një lëvizje gjatë mbrëmjes në kopshtin tyre të perimeve dhe mendoi se ishte një derr i egër apo ndonjë kafshë tjetër.

Errësira nuk e la të shikonte qartë, por ky fakt nuk e ndaloi 64-vjeçarin të qëllonte. Pas të shtënave ai kuptoi se në fakt kishte qëlluar bashkëshorten e tij dhe jo ndonjë kafshë të egër.

Plumbi e kapi gruan në shpatull, ndërsa pas operacionit ajo ndodhet në gjendje të qëndrueshme jashtë rreziku për jetën. Policia nisi hetimet për ngjarjen, ndërsa çiftja e gjahut mbahej me leje nga 64-vjeçari.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e frikshme të aksidenteve rrugore, i kujt mendoni se është faji?

Komento

Komente

  • Emigrati: 03/05/2021 18:34

    E do marr qiften do dal per ghah jaman shoko jaman aman

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama publikon foton e veçantë nga Brukseli: Rruga për Tiron o knej