E pamundur të komunikojë me fansat në Instagram, Stresi jep sqarimin mes dëlirit dhe fantazisë: Ma ka bllokuar Ambasada Amerikane

Stresi

Këngëtari dhe personazhi i njohur, Arkimed Lushaj (Stresi) ka fajësuar Ambasadën Amerikane të Shqipërisë për bllokimin e rrjetit të tij social Instagram.

Në një sqarim për fansat mes dëlirit dhe fantazisë, ka thënë se arsyeja që nuk komunikon dot me fansat është për shkak se Ambasada Amerikane i ka bllokuar Instagramin deri më 12 qershor.

Gjatë videos së tij “sqaruese” ka përmendur edhe Ambasadoren Kim duke thënë “Për zonjën Kimete, Kim s’është problem”.

Fantazia e këngëtarit tejkalon çdo kufi të imagjinatës njerëzore!

“Desha t’iu them juve që më shkruani në Instagram me mesazhe është e pamundur t’iu kthej përgjigje sepse ma kanë bllokuar deri me datë 12, Ambasada Amerikane e Shqipërisë, më kanë bërë report. Për zonjën Kimete, Kim s’është problem. Iu kërkoj ndjesë sepse nuk mund të përgjigjem!”, shprehet Stresi.

Këngëtari pas rrëmujës në protestat e zhvilluara për Klodian Rashën dhe pasi u shpall në kërkim nga Policia, është arratisur drejt Mbretërisë së Bashkuar.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të nisë hetimet SPAK për të shpallurit non grata nga SHBA?

Komento

Komente

 • vjeshta: 12/06/2021 20:18

  Po kujt i shkyhet kapertoni i karit për për ty, o karaduzë! Je nji zero,o idiot me kanotjere! O copë mishi me dy sy. O i biri i idiotit,o pjellë e keqe!

  Përgjigju
  • pjeter: 13/06/2021 22:39

   Ky eshte tashme nje i toksikuar,produkt i babes se vet.

 • Toni: 11/06/2021 00:44

  Ta paskan fut me mallin kesaj here o robo. Perzi me lcd, te jep halucinacione

  Përgjigju
 • Daja infam: 10/06/2021 17:29

  Ik ruj nai shpi bari, se per kengetar bone namin.

  Përgjigju
 • Sifi: 10/06/2021 11:56

  Ke marr doze te forte dujet.Car je ti mer pupac qe te meret anbasada amerikane me ty?

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mbi 848 mijë vaksinime antiCOVID nga fillimi i fushatës, më shumë se 5 mijë në 24 orët e fundit