E pazakontë! Shikoni si sulmohet LIVE Arnold Schwarzenegger (VIDEO)

Aktori i njohur Arnold Schwarzenegger është goditur me shkelm teksa ndodhej në një shkollë në Afrikën e Jugut. Ai ka qenë në një lidhje live në rrjetet sociale, në momentin që është goditur. Schwarzenegger përfundoi në tokë dhe u ngrit nga rojet e sigurisë, të cilët e rrethuan menjëherë.

Përmes një postimi në “Twitter”, Schwarzenegger siguroi të gjithë adhuruesit se është mirë dhe se nuk kishte asnjë dëmtim, ndërsa me ironi tha se e kuptoi që e kishin goditur, vetëm kur pa videon në internet, pasi nuk kishte ndjerë gjë.


d.ba./Shqiptarja.com
Komento