E rëndë në Kamzë/ E shantazhojnë se do t'i shkruajnë emrin në mure, roja i shkollës, 2 nxënës dhe një tjetër përdhunojnë të miturën! I bëjnë edhe video

Do të shkruajmë emrin nëpër muret e lagjes dhe do të publikojmë videon intime në rrjetet sociale nëse nuk pranon të kryesh marrëdhënie seksuale me të katër ne, tre të rinj dhe 65 vjeçarin me iniciale A.D.

Është kjo historia e përdhunimit të 15 vjeçares të mitur në një shkollë në Kamzë, e cila pasi për tre javë është ndjekur nga pensionisti 65 vjeçar ka pranuar të kryejë marrëdhënie seksuale.

Burime për Report Tv bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur dy muaj më parë në një shkollë, ndërsa 65-vjeçari mësohet se ka qenë roja i shkollës, ndërsa 2 prej të rinjve ishin nxënës të shkollës.

Rasti është denoncuar dy muaj pas fillimit të abuzimit dhe sot policia ka vepruar.

Roja i shkollës e ka filmuar të gjithë marrëdhënien e më pas  e ka  shpërndarë videon në kafenenë e lagjes tek tre të rinjtë K.P 20 vjeç, R.O 16 vjeç, F.B 15 vjeç.

Të rinjtë duke shantazhuar 15 vjeçaren i kanë kërkuar po ashtu asaj marrëdhënie seksuale dhe për disa ditë rresht kanë abuzuar me të.

Ngjarja është mësuar nga prindërit e vajzës, të cilët kanë denoncuar në polici e cila pas hetimeve ka arrestuar 4 persona.

65 vjeçari rezulton se është edhe prind dhe ka familje si edhe një vajzë. Ngjarja ka shokuar blutë e Tiranës, të cilët kanë ndërhyrë me arrestimin e pensionistit dhe tre të rinjve.

Aktualisht ata kanë pranuar marrëdhëniet seksuale jashtë dëshirës së vajzës së mitur ndërsa si provë materiale janë sekuestruar edhe celularët ku është filmuar marrëdhënia e tyre me të miturën.

Të arrestuarit rrezikojnë burg deri në 15 vite ndërsa skandali është se mes tyre ka dhe të mitur si 15 vjeçari F.B dhe 16 vjeçari R.O.

B.K.//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento

Komente

 • klea: 05/06/2020 15:29

  me varje

  Përgjigju
 • Roma: 01/06/2020 02:06

  Dikur ne fshat perdhunuan nje vajze te internuar,mbas shume vitesh njerit nga atyre qe e perdhunuan,I perdhunuan vajzen e tij.Zoti nuk harron kurre

  Përgjigju
 • DAJ CENI: 31/05/2020 22:53

  Reth viteve 80 nuk me kujtohet emri i filmit por ngjarja qe trajtonte filmi ishte me pak fjale e tille. Ne itali ku ishte perhapur shume krimi ordiner behen bashke nje grup policesh te dale ne pension dhe vendosin qe ti ekzekutojne te gjithe keta lloj mostrash si puna e ketij plaku shkerdhate dhe per nje kohe te shkurter e pastruan Romen nga keta lloj qelbesirash.Dhe pasi i qeronin ju linin nje shenim MBAJE ROMEN TE PASTER. Keshtu duhet bere edhe ketu qe Tirana dhe shqiperia te behen te pastra nga keta mostra plera dhe bajga dhe le ta quajne pastaj si te duan fashizem komunizem te drejtat e njeriut ligji eshte i barabarte per te gjithe e ku ta di une. Por perballe ketij shteti pa bythe le te thote dikush tjeter si mund te shpetojme femijet dhe veten nga keta qener qe po ju la pak hapesire te shqyejne sic edhe kane bere me kete vajze fatkeqe. Me vjen shume keq per vajzen dhe familjen e saj nen teror psikologjik.

  Përgjigju
 • Timi: 31/05/2020 12:07

  Varje te sheshi skenderbej per te gjithe abuzuesit. Ate 65 vjecarin torture pastaj varje.

  Përgjigju
  • Edison: 05/06/2020 12:56

   Ropt mir e ke

 • Iris: 31/05/2020 01:58

  Ne U.S.A. pedofilet e seksofenderit duhet te regjistrohen ne polici ,emrat adresat ,telefonin dhe cdo levizje shperngulese qe mund te bejne ,shkollat ,lagjet ,bisneset ku mund te punojne njoftohen per pranine e tyre dhe duhet te qendrojne larg shkollave,playground-ve dhe ADN e tyre futet ne nje system kombetar I quajtur CODIS ne rast perseritjesh ose krimesh te tjera.Mire do ishte qe dhe Shqiperia te kete nje system te ngjashem.Ve bast qe ne se /SHQIPTARJA/ do bente nje investigim te vogel ,mund ta gjente te kaluaren e hamshorit 65-vjecar shume interesante.

  Përgjigju
 • Lolita: 30/05/2020 22:16

  A lexojne UNICEF Save the Children Worldvision Terre des Homes dhe pas ketyre 1000 sharlatane te tjere te OJQ e OJF qe korrin leke e blejne Range Rovera e vjedhin me tendera ndertimesh e konsulentesh fantazem!! Apo fundjaven e kane pushim! Nuk behemi ne me kete shoqeri civile matrapaze dhe hajdute! CRCA dhe ALO119 ku je? Apo vec kur cenohet kuleta jote del me njoftim per shtyp!! TURP

  Përgjigju
 • Populli: 30/05/2020 22:04

  Zgjidhja =Kastracion kimik për të gjithë dhe burg.

  Përgjigju
 • Shpirti i Lire: 30/05/2020 21:58

  Ne te tilla raste duhet te kerkohet denimi me vdekje...

  Përgjigju
 • Artur: 30/05/2020 20:11

  Dirket tredhje per te gjith plehrat

  Përgjigju
  • Immediatamente: 30/05/2020 21:57

   Vallaj ke gol bukr

 • Gimi: 30/05/2020 19:42

  As fjale nuk harxhoj per ket legen njeri Ku do te perfundoj ishalla burg deri sa te shduket nga kjo bote Edhe ishalla te te vuaj me shume se ajo Engjell Qe vec ajo din ca Po heq ne ket moment I lutem istitucioneve te bejn nje her ne jet punen e vet Denim maximal Qe te jet shembull per gjithe ata njerez si ky Sipas meje ka shume te tjere

  Përgjigju
 • dhembje: 30/05/2020 19:42

  Te burgu.. Atje ta bejne gjygjin.. ca ke bere do te bejne ne kete bote..

  Përgjigju
 • Bego: 30/05/2020 19:13

  Fajin e ka Saliu. Rilindja beri shtet

  Përgjigju
  • Bego bajgës: 30/05/2020 22:03

   Bego të q*fsha robt ty Saliut dhe Rilindjes, kjo tokë mban ca mutër si puna jote prandaj ekzistojnë dhe këto gjëra.

  • Çeçenia qeneria: 30/05/2020 21:32

   O shkerdhate, keto jane shpellaret e çeçen kurves, gopit dixhital te shiqeres, bushtres se dhive te viçidolit

 • Sui: 30/05/2020 19:11

  Ketyre eshte tjua presesh e tjua hedhesh qenve se trurin se kane as Sa k... e te gjitheve te mara bashke. Ordinera meshkuj.

  Përgjigju
 • Mirditor: 30/05/2020 18:35

  Tashi dalin shqiptaret duke bërë shqiponjën.

  Përgjigju
 • Mesuesi: 30/05/2020 18:34

  Po si mund tja besh nxenesve ate o plere ata jane femije. Vareni ne litar ate perbindeshin

  Përgjigju
 • Free: 30/05/2020 18:16

  Denim shembullor qe mos ti shkoj be mendje here tjeter askujt.

  Përgjigju
 • Me Me: 30/05/2020 18:12

  A do reagojë njeri për ktë mor Zot se më fiksuat ?! Apo lëre lëre vazhdoni merruni me seancat e dobsimit të Aulona Mustës, hekurishtet e atij që i bleu me lekët e vjedhura t'babit apo me silikonin e asaj që bëri boom lajmesh nëpër tgjitha portalet! Do bëheni me fmijë nesër! Apo varja thuaj ska ardhur e nesërmja akoma "tshijojmë" të sotmen se sna duhet e nesërmja! E marrtë dreqi ktë vend! Po po e marrtë dreqi! Me demek "shoqëria civile" ngrihet ktu sa tfutet në mes politika kurse kur ndodh kjo ngjarje, 'nuk i ngrihet' shoqërisë civile për t'kërkuar burg t'përjetshëm për kta ndyrësira njerëz! E kuptoni në ç'vend po jetojmë e ç'shoqëri po krijojmë apo varja thuaj, s'është punë për mua! Nesër do bëhesh nënë, do bëhesh baba, po sikur të ndodhi Ty kjo gjë ?! Në botë u vra një njeri e çohen njerzit n'protesta e digjet shteti kurse ktu vetëm po dha urdhër politika 'i ngrihet' të ashtëquajturës shoqërisë civile! Nuk kam më fjalë! Sa e sa drama ka si kjo që sjanë bërë kurrë publike! Nuk e di më ç'duhet të ndodhë më shumë se kaq që njerzit të reagojnë!

  Përgjigju
  • Lala: 30/05/2020 18:54

   E nise mire deri ne piken kur thua e marrte dreqi kte vend me bindje te plote. Vendi eshte i bekuar. Lum ne per kte vend. Por duhet te shpreheshe e marrte dreqi kte soj kte far te qelbur ne gen. kta lloj tipash. JO VENDIN. Klm

 • Loni: 30/05/2020 17:57

  Me gjerat primare te te jetuarit ne kete komb edhe mos u Beni vegla e manovra te disa njerezve qe Kan rrjepur taksat e ketij kombi ku need ta eshte edhe ai 65 vjecar qe ushqehet me leket e asajt vajze atyre djemve edhe te gjithe pjeses se nxenesve. Mostra te ketille merirojne denim maximal edhe Jo sic degjohet shpesh neper dosje televizive (dyshohet) ska dyshohet o e ka bere o se ka bere nese e ka here maximalin nga trupa gjykuese e shkerrmoqur qe gjykojne pasi Kan marre taksen e lirise... Me vjen te vjell prej ketyre artikujsh e fenomeneve. Keto Jan kauzat e nje kombi se si mund te permirsohet jetesa edhe komuniteti e si te arrihet mireqenia Jo ato show-rat mediatike... Ky fenomen uroj mos te perseritet me kurre edhe uroj qe keto perbindesha prodhim I ketij sistemi te denohen maximalisht e te Jen shembull per te gjithe shoqerine tone edhe ky fenomen mos egzistoj me ne mendime Jo me te kryhet e te behet real. Uroj qe mos kete me artikuj te tille edhe te zgjohem gjumashet e ketij kombi edhe te kerkojne te drejtat e tyre Jo te dikujt tjetri edhe te behet ky koment nje shkase per te ndryshuar sado Pak kete shoqeri te pramabetur nga politika e degjeneruar e ketij kombi.

  Përgjigju
 • Loni: 30/05/2020 17:50

  Nuk e Marr me mend ta mendoj kete gje Jo me ta lexoj... Seriozisht ka akoma nga keto lloj skifozerish!? E dini o popull kush e ka fajin per kete vetem politika asnj tjeter ne kete komb nuk I vej faj atyre mostrave sepse Jan kategoria minus Jo zero sepse edhe roja I shkolles duhet te kete nje kualifikim arsimim we te Fallon midis te mires edhe se keqe duhet te kishte kulture miresjellje edhe Jo nje mirmengjes fallco per te ruajtur vendin e punes ne vend ta vejne me detyrim arsimin e mesem ku te mesojne te gjithe mbi sst( semundjet sexualisht te trasmetueshme ) mbi kodin civil e penal mbi normat shoqerore mbi bazat e nje shoqerie te shendetshme cfare behet ketu dalin ne protesta sepse njeri Apo tjetri do te hipi ne pushtet kombetar te qeverise me zagaret e tij. Hapin burgje hapin lloto mbjellin droge edhe cfare prisni prej atij done 65 vjecar me nje familje edhe atyre 15 vjecarve rendiment!? Jooooo mos prisni asnje te mire sepse nje bij Nene si te gjithe eshte edhe Ajo viktima e gjore si keta e pambrojtur e ndodhur me nje vorbull kafshesh we kamuflohen si njerez. E gjithe fajin e kan keto zagare qe pervec iluminizmit edhe kultures artit edhe gjerave te bukura I lane injorant kafshe. I lan te prapambetur ne cdo aspekt ku nromwt shoqerore si te shkruara ashtu edhe morale Jan groposur kushedi ku sepse familja atyre djemve kushedi cfqmilje eshte e I jati rropatet per te ushquyer familjen per 10 mij leke ne dite edhe ska kohe ti perkushtoj vemendje nje fjali 15 vjecar qe Ben orgjira me 65 vjecare e me moshataret e tij. Sepse nje roje qe do raki edhe mban vendin e punes edhe Ben shaka me moshen e nipave te tij edhe qe me pas I shfrytezon. Me te gjithe boten egzistojne keto fenomene nuk e mohoj por Jo ketu ku te gjithe njihemi nga saranda ne shkoder edhe me vend te ishim nje komb model jemi katraure e kesaj klase zagaresh politikane te degjeneruar edhe nuk e kuptoj si disa te Gerber I ndjekin nga pas duke bere mitingje e duke brohoritur. Ngrihuni o popull per keto fenomene qe demtojne rende shoqerine tone te mjeruar por me nje zemer te madhe me nje komb qe ka vlera edhe nuk di pse terhiqet zvarre nga disa qelbesira politike ne vend te protestoj per keto kauza injorancen urine

  Përgjigju
 • Sbehet me ai vend: 30/05/2020 17:15

  E te mendosh qe ai ka vajze vet. Gjynah te harxhosh plumbin per keta lloj mostrash Ai meriton vdekje me mizore

  Përgjigju
 • A. N.: 30/05/2020 16:36

  No koment!

  Përgjigju
 • alo alo: 30/05/2020 16:35

  Publikojini emrat e plote, te atij monstres 65 vjecare dhe atij 20 vjecarit. Uroj qe ne burg ti bejne nje "mirepritje" ketyre te dyve, sidomos ketij regjisorit pensionist, uroj qe cdo dite te torturohet nga te burgosurit e tjere.

  Përgjigju
 • Jon: 30/05/2020 16:18

  Kafshë

  Përgjigju
 • Agjenti: 30/05/2020 16:10

  Duhet denim me vdekje per kto monstra

  Përgjigju
 • Vicidoli: 30/05/2020 16:08

  Rrofsh o Sale... qe na bene shale...

  Përgjigju
  • Punisher: 30/05/2020 19:12

   Kom goc vete, me prishet gjaku me mi bertit njeri jo me shku me larg. Ne tilla raste do kisha humb llogjiken....×

Lajmi i fundit

John

Katër foto të dixhitalizuara të Ismail Qemalit ekspozohen në COD