Eci me 305 km/orë me ‘Lamborghini’, Aleks Visha tallet dhe nxjerr në Tik Tok momentin e shoqërimit në polici me 'Ferrari'

 

Aleks Visha që i rrezikoi jetën qytetarëve të tjerë duke ecur me 305 km/h në mjetin luksoz ‘Lamborghini’ ka publikuar në Tik Tok videon teksa shoqërohet në polici. Ai shfaqet i qetë duke dëgjuar muzikë teksa tymos cigare dhe i bën me 2 gishta njerëzve në rrugë dhe drejton mjetin tjetër luksoz 'Ferrari'.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Po ecte me 305 km/h me mjetin luksoz në tunelin e Kalimashit, shoqërohet në polici Aleks Vishaj! I bllokohet 'Lamborghini'


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Më ka harruar', takimi prekës i Oltës me djalin brenda shtëpisë së BBV

'Më ka harruar', takimi prekës i Oltës me djalin brenda shtëpisë së BBV