‘Eh sikur të mos isha i lidhur...’ DJ PM nuk ndal batutat, tregon sa vajza e ndjekin profilin e tij në Instagram

‘Eh sikur të mos isha i lidhur...’ DJ PM nuk ndal batutat, tregon sa vajza e ndjekin profilin e tij në Instagram

DJ PM dhe Sarah Berisha

Sarah Berisha dhe DJ PM janë ndër çiftet më të dashura për publikun, ndonëse kanë zgjedhur që daljet publike t’i kenë të rralla dhe të shijojnë romancën në privatësi. Me anë të një postimi në rrjete sociale, DJ PM, i njohur për batutat e tij, tregoi se 70% e personave që ndjekin profilin e tij janë femra.

“Eh të mos kisha pasur të dashur”, ka shkruar ai me shaka. Por duket se Sarah është mësuar me këto batuta.

“Njerëzit atë punë kanë! Gjithmonë e kanë diçka për të thënë, si për mirë, si për keq. E rëndësishme është që ne jemi në rregull me njëri tjetrin…”, shkruan Sarah.

Më herët, në një intervistë, Sarah tregoi më shumë për lidhjen e saj me PM duke thënë se distanca është e vështirë por po ia dalin që të takohen me njëri-tjetrin.

“Këto vajtjet-ardhjet Tiranë-Prishtinë na lodhin pak por është turp ta themi se ka çifte me vite larg. Takohemi çdo javë.”

Postimi në Instagram

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Zyrtarë të burgut i bënin gati letrat, si përfitoi ulje dënimi anëtari i bandës së ‘Gaxhait’

Zyrtarë të burgut i bënin gati letrat, si përfitoi ulje dënimi anëtari i bandës së ‘Gaxhait’