Ekskluzive/ Momenti kur nxirren trupat e pajetë të dy vëllezërve në Durrës

Report Tv siguron pamjet ekskluzive të momentit kur trupat e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhiaj nxirren të pajetë nga makina tip 'Golf'. Nisur nga pamjet, kronologjia e ngjarjes të krijon idenë se dinamika ka qenë ndjekje dhe jo pritë. Autorët pas ndjekjes fillimisht kanë zbrazur kallashnikovin në të djathtë të makinës së dy vëllezërve më pas përballë për t'u siguruar se kanë vdekur.
1588007472_VIKTIMADURRES.jpg


Lajmi kryesor:

Pas Lezhës tronditet Durrësi! Vriten me 55 plumba dy vëllezër, shkak borxhi për makinat! Sot hapën Exchange-in pas karantinës (Momenti kur nxirren trupat)


  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?



×

Lajmi i fundit

John

Plagosi 2 persona, Aldo Gjini në kërkim nga EUROPOL për tentativë vrasje, trafikim armësh dhe municionesh luftarake! I arrestuar edhe në 2016 në Itali për shpërndarje droge