Ekskluzive/ Report Tv siguron opinion e opozitës parlamentare: Ja përse duhet të shkarkohet Ilir Meta (DOKUMENTI)

Report Tv siguron ekskluzivisht raportin e hartuar nga opozita parlamentare në Komisionin e Posaçëm të ngritur me qëllim hetimin dhe shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Halit Valteri, relatori që ka përgatitur raportin kërkon shkarkimin e Presidentit, ndryshe nga socialistët. Ai në raport ka parashtruar faktet ku e bazon opinionin që do i dorëzohet Kuvendit.

( Kliko këtu ) Opinionin i plotë i opozitës parlamentare


Lajmi kryesor:

Tërhiqet PS: Shkeljet që bëri Meta nuk janë të mjaftueshme për ta shkarkuar! Opozita parlamentare kundër dhe largohet: E amnistuat për pazar (Ekskluzive-raportet)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Mblidhen liderët e BE-së, zotohen të luftojnë rritjen e antisemitizmit