EKSKLUZIVE/ Shfrytëzuan momentin kur ndërrohen turnet, video e anti-terrorit shqiptar brenda kampit AL-Hol në kërkim të fëmijëve

TIRANË- Këto janë ekskluzive të siguruara nga Report Tv ku trupat e Anti-Terrorit të armatosura e me negocimin e shërbimeve të kampit futen dhe kërkojnë çadër për çadër për shqiptarët.

Këto pamje i përkasin fundjavës së shkuar, ku Anti-Terrori zgjodhi pikërisht orarin e pasdites teksa forcat kurde ndërronin turnet e sigurisë në kamp, duke nxjerrë 25 persona. 20 prej tyre janë evakuuar në një tjetër kamp, ROJ më i sigurt.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Situata e COVID po rëndohet! Mendoni se duhen mbyllur disa aktivitete tregtare dhe të kufizohet me shumë lëvizja gjatë ditës?

Komento

Komente

 • sapa: 27/10/2020 16:54

  Budallenjte mund te genjehen me keto filmime.Rrofshin paret e taksapaguesve shqiptare!

  Përgjigju
 • Juli: 27/10/2020 16:03

  Bravooo djem, ju lumte sinqerisht nderuat veten, familjen, gjithe Policine dhe Shtetin tone, Gledis @Indrit the best.

  Përgjigju
 • Miti: 27/10/2020 15:48

  Pse e trajtoni lajmin sikur shkoi Seal Team 6 ti nxirrte nga kampi? Eshte e qarte qe ata kane hyre me miratimin e kurdeve per ti nxjerre. Njerezit e armatosur qe duken ne video jane roje kurde. Operacioni sigurisht qe ka patur rrezikshmeri sepse kane hyre ne nje zone ku ska as ligj e as rregulla, por te njejtin rrezik ndermarrin dhe punonjesit e organizatave humanitare qe veprojne atje. Nuk eshte se bene nje operacion komando per ti nxjerre.

  Përgjigju
  • Njoni: 27/10/2020 17:20

   Fiks×

Lajmi i fundit

John

A e uroi Meta që u rizgjodh në krye të LSI, Kryemadhi: S'më uroi, por u lumturua që vura maskën! Arritje e tij