Ekzekutimi i biznesmenit në Himarë/ Identifikohet dhe kapet autori! Kush është 53-vjeçari nga Tirana (EMRI)

Identifikohet autori i vrasjes së biznesmenit në Himarë. Ai është Kliti Leka , 53 vjeç, banues në Tiranë.

"Policia  në kohë rekord kap gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjecarit N.G. Si rezultat i reagimit në kohë  dhe ndjekjes së pandërprerë të  autorit, u bë e mundur që në vendin e quajtur "Livadhet",  të kapjen dhe prangosej autori i dyshuar i vrasjes, shtetasi  Kliti Leka , 53 vjeç, banues në Tiranë. Policia ka sekuestruar armën e dyshuar të  krimit, armë zjarri kallashnikov  dhe automjetin me të cilin u largua autori.  Autori po shoqërohet për në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme", njofton policia.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit në Himarë, kushëri i kryebashkiakut Jorgo Goro! Kapet autori nga Tirana: I kam dhënë tokën, s' më dha lekët! Pamjet nga kompleksi që u bë 'mollë sherri'


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike është i pavarur nga Lulzim Basha?×

Lajmi i fundit

John

Itali/ Conte thirrje qytetarëve: Na presin javë të vështira, mbroni veten sa më shumë