Pas 5 orësh rezistencë, ekzekutohet 71-vjeçari në Elbasan

1600964920_1600955144lefterzhidru.jpg

Forcat RENEA ekzekutojnë 71-vjeçarin Lefter Zhidru pas gati 5 orësh.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Kush prek votën t'i pritet dora' , a e mbështesni propozimin e Presidentit Meta?×

Lajmi i fundit

John

Greva e nëftëtareve në Ballsh/ Përkeqësohet gjendja e një prej grave! Mbërrin ekipi mjekësor