Elbasan/ Mbi 30 mijë paund me vete, shoqërohet në polici i riu me Porsche! Ja kujt i përkasin

Foto ilustruese

ELBASAN- Një person është shoqëruar në polici pasi në mjetin e tij tip Porsche Caen i janë gjetur rreth 35 mijë paund.

Gazetari i Report Tv, Ronaldo Gjoshi raporton se ky mjet me targat AA  666 YL është në pronësi të një 35-vjeçari, i cili është shoqëruar në Komisariat po jep sqarime mbi origjinën dhe destinacionin e parave.

Mjeti i konstatua në hyrje të autostradës Tiranë- Elbasan, gjatë një kontrolli rutinë të Policisë.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mund të arrihet konsensus tri palësh për hapjen e listave?

Komento

Komente

 • Harallambi: 29/06/2020 22:45

  Jo mër shok, ky është kusuri, ai bleu nji paketë cigaresh (Partizani pa filtër 18 lek) dhe i dhanë kusurin. Kaq.

  Përgjigju
  • Agjenti: 30/06/2020 09:06

   Hahahahaah i madh

 • A. N.: 29/06/2020 22:20

  Me siguri i solli per ti legalizuar me ligjin e ri.

  Përgjigju
  • Tobestrafkulla: 30/06/2020 10:54

   Ke te drejt po duhet ti vej ne emer te ndonje gjykatesi apo prokurori te ndershem se vetem ato mund ti legalizojn, kush merret me drog ja pin direkt spaku.×

Lajmi i fundit

John

'Opozitat të merren vesh me njëra- tjetrën'/ Murrizi: Gati të ulem me Bashën! Takimi me Ramën për 'Zgjedhoren' i vështirë, edhe PS ka kërkesat e saj