Elbasan/ Shpërthen pompa e karburantit, rrezikohen banesat përreth (VIDEO)

ELBASAN- Një karburant tek përroi i Zaranikës është përfshirë nga flakët. Siç raporton gazetari i Report Tv, Aldo Kozarja, shkak ka qenë shpërthimi i një pompë benzine, duke rrezikuar seriozisht banorët në banesat aty pranë.

Fatmirësisht zjarrfikësja ka mbërritur në kohë dhe ka bërë të mundur shuarjen e flakëve, duke parandaluar përhapjen e tyre. Si pasojë e zjarrit është bllokuar disa momente rruga e unazës.

Shqiptarja.com sjell foto nga vendi i ngjarjes.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento

Komente

  • Fredi: 24/07/2019 14:46

    Pika karburanti pranë zonave të banuara gjen vetëm në vende si Uganda, Shqiperia, Kenia, Afgabistani etj, ku jeta e njeriut nuk vlen asgjë!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Fuste në Shqipëri paratë e grupit kriminal, SPAK operacion për arrestimin e 39-vjeçarit nga Korça! Momenti kur kapet nga policia