Elbasan/ Video nga momenti i largimit nga banesa të trupit të 71-vjeçarit të ekzekutuar nga policia

Grupi hetimor ka larguar mbrëmjen e sotme trupin e 71-vjeçarit, ku ReportTv siguron videon e nxjerrjes së tij nga banesa dhe dërgimin në morgun e  spitalit.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Skandali me nënshtetësitë pa asnjë verifikim, a duhet të ngrihet një komision hetimor për presidentin llir Meta?



×

Lajmi i fundit

John

Basha mohon një koalicion me partitë e reja opozitare