Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë, zbulojnë gjininë e fëmijës (VIDEO)

Moderatorja e njohur, Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë. Pas djalit ata presin të bëhen edhe me një vajzë.

Elita Rudi ka publikuar një video nga festa e zbulimit të gjinisë, ku kanë njoftuar fansat se do të bëhen me një vajzë.

 “Jemi shumë të lumtur që familjes tonë po i shtohet një vajzë”, shkruan Elita Rudi.

D.P./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Evis Kushi kërkoi mësim në auditor për vitet e para, Ministria e Shëndetësisë nuk pranon: Universitetet vatra të larta infeksioni