Elseid Hysaj vjen në Shqipëri: Grupi ishte i vështirë, tani do shkoj edhe unë me pushime

Elseid Hysaj vjen në Shqipëri: Grupi ishte i vështirë, tani do shkoj edhe unë me pushime

Elseid Hysaj

1718528819_elseidhysaj.JPG
Kombëtarja u eliminua nga Euro 2024 dhe kuqezinjtë pasditen e së martës u kthyen në Tiranë. Nga aeroporti i Rinasit foli edhe Elseid Hysaj.

"Tani fillojmë pushimet.  Ishte një grup i vështirë por shumë bukur. Falenderoj të gjithë tifozët. Do iki se kam edhe unë pushimet", tha Hysaj.


Lajmi kryesor:

Kombëtarja mbërrin në Rinas/ Sylvinho konfirmon qëndrimin: Jam pjesë e kësaj pune! Tifozët ishin të pabesueshëm, ishim më shumë se gjermanët


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Shënohet rekordi i parë në Lojërat Olimpike

Shënohet rekordi i parë në Lojërat Olimpike