Elvana Gjata feston 36-vjetorin e lindjes, ndan me ndjekësit fotot e saj të fëmijërisë

Elvana Gjata feston 36-vjetorin e lindjes, ndan me ndjekësit fotot e saj të fëmijërisë

Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata vazhdon të publikoijë urimet që ka marrë nga miqtë dhe ndjekësit e saj të cilët janë të panumërta në këtë 36-vjetor të lindjes.

Këngëtarja vazhdon të ndajë lajmin e bukur me ndjekësit e saj nëprmjet postimit të disa fotove në rrjete sociale ku thotë se feston 36-vjetorin e lindjes.  Ajo ka shpërdarë në instastory disa prej urimeve te veçanta të miqve të saj si dhe të personazheve të njohur për publikun të cilët e kanë uruar si Valdrin Sahiti.

Kujtojmë se këngëtarja është një ndër artistet më të suksesshme në estradën shqiptare ku numëron plot dhjetëra hite me miliona klikime në “Youtube”, madje e cilësuar dhe si ‘Diva e skenës shqiptare’.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Rama publikon videon nga Spitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme: Një tjetër investim që rrit standardet e kujdesit shëndetësor

Rama publikon videon nga Spitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme: Një tjetër investim që rrit standardet e kujdesit shëndetësor