EMRAT/ Aksioni blic i RENEA-s në Vlorë, ja kush janë 6 të arrestuarit! Pjesë e një grupi të strukturuar kriminal

 

Forcat RENEA kanë arrestuar 6 persona të armatosur mbrëmjen e djeshme në një lokal në Vlorë.

Policia sqaron se 6 të arrestuarit janë pjesë e një grupi të strukturuar kriminal.

Emrat e të arrestuarve:

  1. Satilno Basho,
  2. Mariglen Aliaj,
  3. Bruno Shehu,
  4. Mehmet Hoxhaj,
  5. Beraldo Xhindi dhe
  6. Kevin Metaj.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Aksioni i RENEA-s në Vlorë, 6 të arrestuar! Sekuestrohen armë, mjete dhe shuma parash, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Qëlloi efektivin që po e ndiqte me 2 plumba në bark, del para gjykatës Klered Bozhanaj

VIDEO/ Qëlloi efektivin që po e ndiqte me 2 plumba në bark, del para gjykatës Klered Bozhanaj