Era i merr fustanin! Olta Gixhari dhuron spektakël, i dalin të gjitha në shesh (FOTO)

Olta gixhari është një prej aktoreve shqiptare më sensuale. Ajo dallohet gjithmonë për postimet e saj provokuese. Këtë fundjavë ajo ka shijuar bregdetin, por ndryshe nga të tjerët nuk ka preferuar të tregojë foto me bikini.

Olta ka publikuar një foto ku duket 'se luan me erën' dhe fustani i ngritur i nxjerr zbuluar të pasmet. 

'Nëse nuk kap dot diellin, kap erën' ka shkruar Olta krah fotos. 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme