Ermal Mamaqi feston ditëlindjen: Ishte më e tmerrshmja në jetë, kam qarë në makinë (FOTO)

Ermal Mamaqi ka festuar ditëlindjen, ndoshta më të trishtë të jetës së tij. 

Urimet e miqve për së largu kanë zëvendësuar përfaëimet, në një kohë kur të gjithëve u duhet të qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, që virusi korona të lërë sa më pak pasoja. 

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka treguar se kjo ishte ditëlindja më e vështirë, pasi nuk mund të kishtë përqafimet e njerëzve të dashur. 

Megjithatë, optimist, ai thotë se gjëra më të mira do të vijnë pas kësaj situate. 

 


Lajmi kryesor:

Tinguj muzike për të sjellë te njerëzit shpresë! Artistët ngrenë peshë zemrat nëpërmjet rrjeteve sociale (VIDEO)


1/2
D.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento

Komente

 • Erik: 24/03/2020 08:20

  Jetofsh dhe gezofsh sa te doje zemra Mamaq, urime! Kushdo qe do ishte ne nje situate te tille do trishtohej te ishte aq prane me prinderit dhe te mos kishte mundesi t'i perqafonte. Shpresoj te mbaroje sa me shpejt ky makth.

  Përgjigju
 • Tani: 23/03/2020 17:35

  Ca thu me? ueee e paska festuar vetem ditelindjen, gjynof vallai. Ca ti bojm kti neve qe te mos mos merzitet? Amon, se ky eshte problem i modh e duhet me e zgjidh. Mendoj qe qeveria urgjentish te mlidhet ne te gjej nje zjidhje.

  Përgjigju
 • Vera: 23/03/2020 12:47

  Edhe 100-nd Ermal,uroj sa me shpejt te jeté ne paqe e gjithe bota,...nuk e kuptoj perse njerzit ndjellin vrere ne cdo kohe e per cilindo,..edhe ne keto dite te veshtira qe po kalon mbare njerzimi,ku duhet solidaritét,dashuri,humanizem me shume se kurre ,akoma disa e Jane grup i madh fatkeqesisht nxjerrin vrer e mllef nga shpirti,...ndaloni o njerez ju lutem,jini me pozitiv e me te dashur se kjo esht edhe nje terapi e mire per shendetin tuaj,....te gjithe se bashku per nje fillim te ri,...

  Përgjigju
 • Besnik: 22/03/2020 22:56

  I ndjeri Sokol Olldashi dhe Ami te bene njeri o legen.Ti dhe shume femije si puna jote femije komunistesh,ushtarakesh u bete "vipa",deri kryetar bashkish dhe kryeministra.O ZOT MERR HAK TE LUTEM.

  Përgjigju
  • Eri: 23/03/2020 13:37

   Ti qenke nje koker injoranti qe se ke idene. Kush je ti qe gjykon te tjeret? Ndaj ky vend eshte e veshtire te behet sepse ka akoma specie si puna jote qe ju duket vetja te zgjuar por jane ca budallej qe se ke idene. Une nuk do te thoja per ty O ZOT MERR HAK TE LUTEM por do thoja O ZOT FALE SE NUK DI CFARE THOTE TE LUTEM.

 • Ben: 22/03/2020 16:19

  Me keto festimet e ditelindjeve,albanezet,sidomos meshkujt,jane ko*e complet.

  Përgjigju
 • shoku: 22/03/2020 13:42

  Na paska qare Ermali nga vila 500 mije euroshe dhe po i plas shqiptareve se si ky do e kloj ditelindjen, te shkoj te dhuroj ndihma per familjet qe nuk kane cfare te hane, bashke me ndrikullen Ami dhe jo te na beje qarramanin ketu.

  Përgjigju
 • Faik: 22/03/2020 13:34

  O Nëne O Nëne Ermal Mamaqi bën sikur është XHEVDET FERRI i MADH apo sikur është TIMO FLLOKO i MADH !!!!! Ermal Mamaqi i shkon vetëm Zanati si KËPUCAR ose GOMISTER !! O NËNE O NËNE Ermal Mamaqi "AKTOR" ?????!!!!! HAPU DHE të FUTEN FUNDËRRINAT dhe FEKALET dhe të MOS dalin më që andej !!! Ermali me Emin O ZOT RUAJE SHQIPËRINË dhe SHQIPTARËT nga SUPER PADREJTËSITË me Ermal Mamqër , me Zenelët , me Jul Dedët e LESHIT , me Saimir Kodrat !!! O NËNE O NËNE , sa poshtë ka rënë AKTRIMI , TEATRI dhe MUZIKA këto 30 VJET SHKËRDHATOKRACI dhe DEGJENERIM me HISTORI "BABALESH" dhe PIDH MOTRASH !!

  Përgjigju
 • Ami me dy burra: 22/03/2020 12:58

  O ty ta ashtufte KINA e tane Tropoja Amin e ka ke. More plehre...po kush e can b*then se ke festua ditelindjen vetur kur po vdesin njerez e gjithe tjeret jane te ngujuar

  Përgjigju
 • PVasili: 22/03/2020 12:57

  Ja bone Amit per ditelindje,, apo nuk te kishte Në organike . Trap. Pledge e humorit dhe artisteve AL

  Përgjigju
 • Tina: 22/03/2020 10:45

  Edhe ne keto kohe do te mbetesh personazh. Ik o Ermal, paske ditelindjen ti e na u bo vone. Normal qe aq tru ke, pleqte ne pallat te enverit dhe ti ne superlluks. Boll i bere nderet Edit me keto lloj postimesh

  Përgjigju
 • ret: 22/03/2020 10:23

  ik o budall

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

SHBA përdor diplomacinë dhe 'qetëson' Francën negociojnë për paktin Aukus