Është arrestuar 4 herë, Miss-i shqiptar tregon arsyen pse është ndaluar nga policia

Trejsi Sejdini është një nga modelet më të përfolura të momentit në shtypin rozë, e cila na përfaqësoi denjësisht në konkursin “Miss Universe”. Kësaj radhë Trejsi ishte e ftuar në emisionin “Why Not”. Nga një pjesë e intervistës, ajo rrëfeu edhe disa histori, me thyerjen e ligjit në moshë të re.

Trejsi tha se është arrestuar 4 herë, pasi është kapur nga policia pa patentë.

A je arrestuar ndonjëherë?

Trejsi Sejdini: Për patentë po, nja 4 herë

Po pse pa patente?

Trejsi Sejdini: Kam qenë minorene, ca me bo, qejfi ha kumbulla të tharta.

 • Sondazhi i ditës:

  A ju duket i drejtë vendimi i BE për të mos hapur kufijtë me Shqiperinë pas 1 korrikut?

Komento

Komente

 • navy: 11/03/2019 22:20

  shumë budalla për një patentë shoferi ose shkollë. Fëmijët e politikanëve budallanë mafiozë shqiptarë të cilët janë vetëm goatherds

  Përgjigju
 • Nibiru: 11/03/2019 17:15

  Ç'eshte e verteta Vajzat Shqiptare jene me te mirat e me sexy ne te gjithe Boten mbare. This is quite true!

  Përgjigju
 • Skandalet e Kloshmerlit: 10/03/2019 23:22

  Te thuash te verteten, po te verteten ama, fidane Duka eshte me e mire se kjo Trejsi. Fidanja eshte me e bukur, me e kolme, me lozonjare e mbi te gjitha me seksi. Perveç ketyre, ajo s'ka asnje gjobe apo vize ne patente dhe e nget makinen si profesioniste dhe zonje e rende, (edhe me marshe manual bile). Trejsi Sejdini duhet ta pranoje boterisht se nuk i vjen as tek gishti i kembes madam Bovaris, me falni Madam Fidanes...

  Përgjigju
  • Derri: 11/03/2019 17:57

   Mesa kuptova fidanja paska me shume balls se ti.×

Lajmi i fundit

John

Opozita braktis parlamentin, Ruçi: Rrugë të mbarë (VIDEO)