"Është mashkulli i parë që më ka zhveshur", moderatorja shqiptare i thotë të gjitha

Moderatorja Fatma Methasani

Moderatorja Fatma Methasani ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Why Not”. Teksa Roza Lati po i tregonte publikut se Fatmën e identifikojnë atletet conversa që e tregojnë mjaft të thjeshtë, modeste dhe vetvetja, kjo e fundit tregoi se kishte shumë palë të tilla.

“Kam shumë conversa, i pëlqej shumë dhe i kam patur që në fillimet e mia në ekran, sigurisht nën ndikimin e stilistit Niko Komani. Praktikisht duhet të them që është mashkulli i parë që më ka veshur dhe më ka zhveshur,”- rrëfeu Methasani dhe të gjithë shpërthyen në të qeshura. Fatma është në një lidhje zyrtare me kuzhinierin Alfio Rrotani, dhe se dimë si mund ta ketë pritur ai këtë deklaratë.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento

Komente

 • Sheri: 27/01/2019 21:02

  Komplet idiote! Ti s’ke nevoje ZHVISHESH vete, si ty me mijera te tjera!

  Përgjigju
  • Miri: 28/01/2019 21:00

   Fiks e ke vllai po e ka harru qe ka qene e humbur fare si femer .×

Lajmi i fundit

John

Mblidhet sot Kuvendi, çfarë pritet të diskutohet