Euro 2024/ Jose Mourinho jep parashikimet: Ja kush do jetë fitues! Bellingham lojtari më i mirë i turneut

Euro 2024/ Jose Mourinho jep parashikimet: Ja kush do jetë fitues! Bellingham lojtari më i mirë i turneut

Trajneri portugez, Jose Mourinho

Trajneri Jose Mourinho ka dhënë parashikimet e tij  para fillimit të Kampionatit Europian 2024 në Gjermani. Portugezi që sapo u zgjodh tekniku i ri i Fenerbahces, do të jetë analistë në ndeshjet e europianit.

Sipas parashikimit të tij, kombëtarja që fiton Euro 2024, do të jetë Portugalia, e cila do të përsëris suksesin e vitit 2016.

Më tej, Special One sheh si finalist kombëtaren angleze. Ndërkohë golshënuesi i turneut sipas Mourinhos do të jetë Harry Kane, ndërsa lojtari më i mirë mesfushori Jude Bellingham.

Euro 2024 do të nis ditën e premte, kur vendasit e Gjermanisë do të përballen me Skocinë në ndeshjen e vlefshme për grupin A.

 

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Bardhyl: 13/06/2024 16:01

    NJE TRAJNER QE NJEH MIRE LOJTARET NE BOTE DHEJEP MENDIME PER LOJTAR TE PORTUGALIS,E NE NUK MUND TE JAPIM PER SKUADREN SHQIPTARE POR ME SHUME VENDOSIM ITALIN SE FLASIM SI EKSPERT E ASPAK SI PATRIOT,SIKUR KENAQSIN NA E JEP HUMBJA.KUR DO TE NGRIHEMI NE NIVLIN KOMBETAR?AS TE FFILIPINASIT NUK JEMI

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Reforma Zgjedhore, Lapaj dhe Mediu: Partive t’u lihet mundësia të zgjedhin nëse duan lista tërësisht të hapura

Reforma Zgjedhore, Lapaj dhe Mediu: Partive t’u lihet mundësia të zgjedhin nëse duan lista tërësisht të hapura