Fëmija humbet rrugën në Tiranë, pas apelit të kreut të minibashkisë nr. 2 prindërit e marrin në Komisariat

Komisariati nr. 1 më Tiranë

Një fëmijë ka humbur në Tiranë dhe është gjetur tek Depo e Ujit në Njësinë. nr. 2. Kreu i minibashkisë nr. 2, Florian Pullazi u ka bërë thirrje qytetarëve që mund ta njohin të informojnë të afërmit që ta marrin. Pas këtij apeli fëmija është marrë nga prindërit në Komisariatin nr 1. në Tiranë.

M.Q./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Prej 9 muajsh dyshohej se u dogj në makinën e tij në Pukë, gjendet gjallë biznesmeni italian që ngriti në këmbë autoritetet e dy vendeve! U largua ilegalisht nga Hani i Hotit